Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Ši diena užima ypatingą vietą lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės, skaičiuojančios aštuntą šimtmetį, istorijoje. Mes, lietuviai, didžiuojamės savo istorija ir privalome ją žinoti. Minėdami šią dieną, turime puikią progą prisiminti svarbiausius savo tėvynės istorijos faktus.

Lietuvos gimtadienio išvakarėse, vasario 15-ąją,  mokykloje vyko istorijos viktorina „Ką žinau apie savo šalį“, kurioje dalyvavo 5-6 klasių mokinių komandos. Vyresnieji, 7-8 klasių mokiniai ir dešimtokai, varžėsi „Protų mūšyje“.

Viktorinų dalyviai turėjo prisiminti ne tik svarbiausius istorijos faktus, bet ir įrodyti, kad žino apie garsiausius Lietuvos žmones, pažįsta krašto gamtą, domisi sportu ir kultūra. Teko išnarplioti žodžių grandinėlę, atpažinti vaizduojamus istorinius pastatus ir gamtos paminklus.  

Komandos pademonstravo puikias žinias, rezultatai skyrėsi vos keliais taškais. Viktorinos „Ką žinau apie savo šalį“ nugalėtoja tapo 5a klasės komanda, o „Protų mūšyje“ nepralenkiama buvo 7a klasės komanda. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais, garbės ir padėkos raštais.

Organizatoriai