Sausio 13-osios minėjimas

 

Sausio 13-ąją, penktadienį, mūsų mokykla įsijungė į visos Lietuvos pilietinę akciją „Atmintis gyva, nes liudija“. 8 valandą istorijos mokytoja Sandra Lengvinienė organizavo žvakučių uždegimą mokyklos koridoriuose ir kartu su dešimtokais žiūrėjo dokumentinį filmą „Sausio 13-osios kronika“.

Informacinį stendą apie visiems lietuviams svarbią ir skaudžią dieną parengė bibliotekos vedėja Kristina Smailienė. Mokyklos fojė stendą – skelbimą, kviečiantį į susikaupimo akciją, sukūrė teatro būrelio „KiTaip“ nariai, vadovaujami mokytojos Rasos Simonavičiūtės. Taip pat minėjimą organizuoti padėjo bibliotekininkė Kristina Smailienė, mokytojo padėjėja Vaida Lelienė ir socialinė pedagogė Lida Ubavičienė.

Maironiečiai, vadovaujami mokytojų Dalios Balčiūnienės ir Vidos Virbickienės, 2-3 klasių mokiniams surengė susikaupimo ir istorijos pamoką. Prie degančių atminties žvakelių Ieva Mitkutė ir Vytautė Kuodytė (6b) perskaitė istorinę pasaką, Trispalvę ir Maironiečių organizacijos vėliavą įnešė Matas Jankauskas ir Artūras Jankauskas (6a). Vestina Vilimaitė, Paulina Židonytė, Karina Savickaitė, Otilija, Gailiūnaitė, Rugilė Bitinaitė, Kristina Zaveckytė, Gabrielė Petrušauskaitė,  Antanas Bitinas (6a), Viltė Martinavičiūtė, Erika Drabužinskytė,  Austina Stankutė, Danielė Tunikaitytė, Eglė Čirvinskaitė, Rusnė Zigmantavičiūtė (6b) papasakojo apie 14 žuvusiųjų už Lietuvos laisvę didvyrių, parodė nuotraukas, jų atminimą pagerbė tylos minute.

„Pasvaliuko“ informacija