KONKURSAS ,,MĖNESIO MOKINYS‘‘

KLASĖS SVEIKUOLIS

             

Klaidas Atkočiūnas  5a 

Klaidas – vienas sveikuoliškiausių klasės mokinių. Nors mokinys važinėja į mokyklą iš Pušaloto autobusu, jo neužpuolė gripas. Klaidas pasakojo, kad neserga gal ir todėl, kad daug laiko praleidžia lauke bet kokiu metų laiku, bet kokiu oru. Nors Klaidas nelanko jokio sporto būrelio, pakankamai juda namuose, todėl yra sveikas.

 ********************************************************

 

Rugilė Staniulytė 5b

Rugilė tikrai labai stengiasi saikingai maitintis, per pertraukas pajudėti ir gražiai bendrauti. Mergaitei patinka rudeniniai orai ir pasivaikščiojimai. Ji  lanko atletikos treniruotes ir dalyvauja varžybose. Ir jai labai tinka išmintingi žodžiai: “Sveikame kūne- sveika siela“.

 ********************************************************

  

Dovydas Gintautas 6a

Dovydas  visada pietauja mokyklos valgykloje. Niekada nevalgo bulvių traškučių, negeria gazuotų gėrimų su saldikliais. Aktyviai dalyvauja mokyklos olimpinėse žaidynėse, kroso varžybose, ėjo su šiaurietiškomis lazdomis.  

 ********************************************************

 

Austėja Aglinskaitė  7b

Austėja visada labai aktyvi, judri. Vienintelė klasėje šiais mokslo metais nepraleido nei vienos pamokos. Užsigrūdinusi, sportiška, iniciatyvi.

  ********************************************************

 

Roberta Rutkevilytė 8a

 Draugiška, aktyvi, stropi. Pilietiška, nežemina kitų. Mandagi. Lanko rankinio treniruotes. Maitinasi sveikai. Jokių traškučių ir bandelių.

Roberta Rutkevilytė nuotrauka.

 

 

Arnas Jankauskas, Astijus Kurlinskas 8b

Arnas Jankauskas sportuoja, dalyvauja lengvosios atletikos varžybose, laimi prizines vietas. Jau treti metai dalyvauja Palangos ruonių šventėje, maudosi jūroje. Astijus Kurlinskas nuo 6 klasės kasmet dalyvauja Palangos ruonių šventėje. Bėga krosą ir maudosi jūroje