KONKURSO ,,MĖNESIO MOKINYS“ REZULTATAI

 

Nuo 2013 m. gruodžio mėnesio mokykloje vyksta konkursas ,,Mėnesio mokinys“, kurio tikslas - suteikti vaikams galimybę būti pastebėtiems ir įvertintiems, skatinti moksleivių kūrybiškumą, stiliaus savitumą, gebėjimą kritiškai vertinti, ugdyti sąmoningumą, pilietiškumą bei humaniškumą.

Ir šiais 2016/2017 mokslo metais toks konkursas vyksta. Kiekvienai klasei buvo pateikti konkurso nuostatai su vertinimo kriterijais. Šį mėnesį klasės siūlė moksleivius, kurie pasižymėję sporto srityje. Buvo pateiktos 9 kandidatūros iš 5-10 klasių.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės!

5A klasės mokinys Eligijus Šileika

Mokyklos Olimpiadoje laimėjo tris medalius. Pirmus metus lanko rankinį Sporto mokykloje. Atviru balsavimu didžiausia balsų dauguma iš 6 kandidatų Eligijus surinko daugiausia balsų. Eligijus ne tik labai sportiškas berniukas, bet ir pareigingas, darbštus, nekonfliktiškas ir geras.

 *************************************************************************

5B klasės mokinys Motiejus Simonaitis

Motiejus nuolat aktyviai dalyvauja sportinėje veikloje. Olimpinės mylios bėgime užėmė III vietą penktokų tarpe. Bėgo krosą, skirtą Policijos dienai ir užėmė V vietą. Lanko futbolo treniruotes, dalyvauja varžybose ir laimi. Vasarą „Ežio Gole“ mokyklos komanda respublikoje laimėjo II vietą. Daugumą draugų Motiejumi žavisi kaip tikru sportininku, norėtų būti vikrūs kaip ir jis.

Motiejus žavi savo begaline aistra sportui ir stebina, kad net būdamas pavargęs nuo veiklos, iš karto atgyja prakalbėjus apie futbolą, žymius sportininkus. Už ilgalaikį sportavimą ir domėjimusi juo, Motiejus tinkamiausias Mėnesio mokinio titului.

  *************************************************************************

6A klasės mokiniai Otilija Gailiūnaitė ir Antanas Bitinas

Abu mokiniai yra aktyvūs sportininkai: Otilija yra rankininkė, o Antanas – futbolininkas. Mokyklos olimpinėse žaidynėse dalyvavo kvadrato rungtyje ir abu pelnė aukso medalius, krose taip pat buvo tarp prizininkų.  Aukščiausias pasiekimas – antra vieta Lietuvos mokyklų futbolo žaidynėse.

Abu mokiniai yra „pamišę“ dėl sporto. Otilija gerai žaidžia kvadratą, greitai bėga. Antanas yra greitas, puikiai žaidžia kvadratą ir futbolą. Abu mokiniai aktyviai dalyvauja mokyklos sportiniame gyvenime: žaidžia kvadratą, dalyvauja kroso ir lengvosios atletikos, futbolo varžybose. Lanko mokyklos kvadrato būrelį. Po pamokų lekia į sporto mokyklą.

  *************************************************************************

 6B klasės mokinė Areta Tirilytė

Areta yra labai sportiška mergaitė. Jos mėgstamiausia veikla – bėgimas. Areta noriai dalyvauja mokyklos rengiamuose krosuose.  Klasės draugai visada rekomenduoja ją dalyvauti bėgimo varžybose mokykloje ir už mokyklos ribų. Areta yra labai šauni sportininkė. Ji užėmė pirmą vietą bėgimo rungtyje Olimpinės savaitės metu. Areta sugebėjo pasiekti puikių bėgimo rezultatų, renginyje skirtame Policijos taurei laimėti.

  *************************************************************************

7B klasės mokinys Danielius Bernotas

Danielius mylios bėgime septintokų tarpe buvo pirmas. Vėliau dalyvavo Smegduobių parke policijos organizuotame renginyje ir bėgimo rungtyje laimėjo II vietą. Klasės draugai pasiūlė Danielių ir už jį balsavo, nes labai ,,sportiškai“ ir gerais rezultatais bėgime  pradėjo šiuos mokslo metus. Visi linki jam pasiekti dar geresnių rezultatų.

  *************************************************************************

8A klasės mokinys  Astijus Visockas

Lanko sporto mokyklą, žaidžia rankinį. Dalyvauja sportiniuose renginiuose mokykloje. Draugiškas, aktyvus, kūrybingas, mokosi patenkinamai. Virvės traukimo rungtyje motyvavo draugus savo energija ir entuziazmu. Astijus yra mandagus,  linksmas, dalyvauja klasės renginiuose. Gerbiamas  klasės draugų.

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13502122_773362746138937_7705197098930812937_n.jpg?oh=986b24734ddf5e3d2190db99c0c3c6fd&oe=58761B65

  *************************************************************************

 8B klasės mokinys Arnas Jankauskas

Mokyklos Olimpiadoje laimėjo bėgimo varžybas. Rudens kroso varžybose policijos taurei laimėti užėmė pirmą vietą. Pačeriaukštės mokykloje bėgimo varžybose buvo trečias. Sporto mokykloje lanko lengvąją atletiką. Lanko sporto klubą. Klasės draugai pirmu numeriu įvardijo Arną, kaip sportiškiausią klasėje. Arnas kasmet stebina savo rezultatais. Jis ne tik labai sportiškas, bet ir pareigingas, atsakingas, darbštus, nekonfliktiškas ir geras.

   *************************************************************************

 10 klasės mokinys Domas Kairys

Domas dalyvauja įvairiuose sportiniuose renginiuose, varžybose. Lanko Sporto mokykloje rankinio treniruotėse. Klasės auklėtoja mano, kad Domas  tikrai sportiškiausias  klasėj. Be to, jis rimtas, kultūringas, moka tesėti žodį.