PILIETIŠKIAUSIAS  MOKINYS

 

5 A

AISTĖ VALUNTAITĖ

Aistė – pilietiškiausia klasės mokinė. Šią nominaciją jai paskyrė visa klasė beveik vieningai balsuodama. Mokinė labai darbšti ir atsakinga, antra klasėje pagal pažangumą. Aistė dailiai rašo, tvarkinga, visada laikosi mokinio  taisyklių, suvokia savo pareigas ir atsakomybę. Visuose mokyklos organizuojamuose renginiuose siekia atiduoti visas jėgas, svarsto ir ieško galimybių bet kokį darbą atlikti kuo geriau.

 

 ************************************************

5 B

RUGILĖ STANIULYTĖ

Rugilei labai svarbios dvasinės vertybės. Ji domisi savo šeimos ir tėvynės istorija. Praeitą vasarą ji su šeima keliavo po Pavolgio tremtinių kaimus. Mergaitė daro gerus darbus, padeda aplinkiniams, nelaukdama prašymo ir atlygio.

 

  ************************************************

6 B

MATAS ŠIBILSKIS

Matas dalyvauja mokyklos ir klasės renginiuose, lanko plaukimo būrelį.  Matas yra sumanus, protingas, pilietiškas, iniciatyvus, visada turi idėjų, turi savo nuomonę, kultūringai bendrauja.

  ************************************************

7 A

AISTĖ PALIULYTĖ

Aistė yra veikli ir pareiginga mokinė. Ji neabejinga klasės pasirodymams mokyklos organizuojamuose renginiuose. Niekada neatsisako padėti, darbšti, bendraujanti, aktyvi, turinti gebėjimą sutelkti bendraminčius. Džiaugiamės, jog Aistė atėjo į mūsų klasę.

15267748_946122318865730_4727284471804686869_n

  ************************************************

7 B

BRIGITA LAZICKAITĖ

Brigita labai atsakinga ir pareiginga mokinė. Jai rūpi ne tik klasės, bet ir mokyklos veikla. Ji visada turi pasiūlymų ir savo nuomonę renginių organizavime. Ji padeda ir  rinkimuose savo gimtojo kaimo Talačkonių rinkiminėje apylinkėje.

  ************************************************

8 A

KRISTUPAS JAKUBONIS

 Draugiškas, aktyvus, kūrybingas, mokosi labai gerai. Atsakingai vykdo pareigas. Pilietiškas, nebijo pasakyti savo nuomonės, neįžeidinėja  ir nežemina kitų. Visų renginių organizatorius. Atsakingas už budėjimą. Visi klasės draugai juo pasitiki. Mandagus. Pavyzdys visiems.  Organizuoja klasės ir mokyklos renginius. Dalyvauja  visose olimpiadose, konkursuose, protų mūšiuose. Kiekvieną darbą atlieka  sąžiningai ir kruopščiai.

 Kristupas Jakubonis nuotrauka.