KONKURSO ,,MĖNESIO MOKINYS“ REZULTATAI

 

Nuo 2013 m. gruodžio mėnesio mokykloje vyksta konkursas ,,Mėnesio mokinys“, kurio tikslas – suteikti vaikams galimybę būti pastebėtiems ir įvertintiems, skatinti moksleivių kūrybiškumą, stiliaus savitumą, gebėjimą kritiškai vertinti, ugdyti sąmoningumą, pilietiškumą bei humaniškumą.

Ir šiais 2016/2017 mokslo metais toks konkursas vyksta. Kiekvienai klasei buvo pateikti konkurso nuostatai su vertinimo kriterijais. Šį mėnesį klasės siūlė artistiškiausius klasės  moksleivius. Buvo pateiktos 6 kandidatūros iš 5-10 klasių.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės!

5A klasės mokinys  Neilas Zaborskis

Neilas išradingai pasirodė Kalėdų karnavale, turi artistinių sugebėjimų. Klasės draugai atviru balsavimu Neilui skyrė net 17 balsų. Bendraklasiai pastebėjo, jog Neilas turi artistinių gebėjimų: moka pamėgdžioti, garsiai kalba, dažnai šypsosi. Klasės auklėtoja pritaria klasės nuomonei, jog Neilas – vienas iš artistiškiausių klasės mokinių ir labiausiai tinka šia nominacijai.

*****************************************

5B klasės mokinė  Irūna Merkelytė

Klasės draugai nominacijai labiausiai tinkančius pasiūlė Erviną ir Irūną, kuri laimėjo surinkusi daugiau balų. Ši mergaitė yra nuoširdi draugė, visada linksma ir trykštanti energija. Ji atsakinga už klasės kultūrinius renginius, dainuoja mokyklos chore ir ansamblyje. Irūna savo šypsena užkrečia visus aplink save. Ji labai pasitikinti ir nebijanti scenos, drąsiai gali vaidinti, šokti, dainuoti.

*****************************************

6A klasė

  Renkant artistiškiausią klasės mokinį buvo pasiūlytos net 6 kandidatūros. Vieningos nuomonės nebuvo rasta. Erlinga ir Ugnė ruošė šokių choreografijas ir mokė šokti kitas klasės mergaites. Otilija ir Eglė didelį dėmesį skyrė išvaizdai: nuomavosi rūbus, darėsi profesionalų makiažą. Mato Jankausko tėvelis pagamino įspūdingą drakono galvą, kurią Arnas atsakingai nešė ir ritmiškai judino. Eimantė padarė makiažą savo grupės šokėjoms. Austė, Kristina, Gabrielė, Gabija A. kūrė dekoracijas. Manau, kad šios nominacijos verti visi klasės mokiniai. Klasės auklėtoja mano, kad kiekvienas mokinys puikiai atliko savo vaidmenį, todėl buvo geras pasirodymas.

*****************************************

7A klasės mokinys Augustas Stukis

Klasė išrinko Augustą artistiškiausiu mokiniu, nes puikiai pasirodė klasės vaidinime. Jis parodė iniciatyvą, pasisiūlė suvaidinti vieną iš pagrindinių vaidmenų ir tai atliko nuoširdžiai, atsakingai. Klasė išrinko Augustą artistiškiausiu mokiniu, nes puikiai pasirodė klasės vaidinime. Jis parodė iniciatyvą, pasisiūlė suvaidinti vieną iš pagrindinių vaidmenų ir tai atliko nuoširdžiai, atsakingai.

*****************************************

7B klasės mokinys Gvidas Anilionis

Gvidas lanko dramos būrelį Pasvalio kultūros namuose. Visada padeda organizuoti renginius, juos vesti. Geba gražiai, išraiškingai vaidinti. Klasiokams nelengva buvo išrinkti artistiškiausią mokinį, nes 7b klasėje tokių yra daug. Tačiau dauguma nusprendė šią nominaciją skirti Gvidui. Mokinių nuomonei klasės auklėtoja  visiškai  pritaria. Gvidas organizuojant renginius visada padeda, turi savo nuomonę, pasiūlymų.

*****************************************

8A klasės mokinys  Vygaudas Stuogis

Komunikabilus, mielai bendrauja su klasės draugais. Aktyvus, organizuoja ir dalyvauja visuose klasės renginiuose. Mėgsta vaidinti, šokti. Draugiškas, aktyvus, kūrybingas, mokosi stropiai. Organizuoja klasės renginius. Atsakingai vykdo pareigas. Teisingas, nebijo pasakyti savo nuomonės neįžeidinėdamas ir nežemindamas kitų. Vygaudas yra mandagus,  linksmas, kūrybingas, savarankiškas, patikimas. Aktyviai ir atsakingai dalyvauja klasės ir mokyklos renginiuose. Gerbiamas  klasės draugų už nuoširdumą ir paslaugumą. Visus darbus atlieka stropiai ir noriai.

Stuogis Vygaudas nuotrauka.

*****************************************