Šimtadienis

Mes, dešimtokai, pradėjome skaičiuoti paskutines 100 dienų mokykloje. Atskaitos taškas- Šimtadienis. Jį mums vasario 24 dieną suruošė aštuntokai.

Šiek tiek nedrąsūs pravėrėme choreografijos kabineto duris. Čia mūsų laukė papuošta patalpa ir būrys mokinių  bei mokytojų.

Aštuntokai nukėlė mus į vaikystės šalį. Buvo skaitomos poetų eilės, sukosi šokėjos, skambėjo gitarų muzika ir dainos. Buvo įvairiausių užduočių, kurias pristatė šventę vedę aštuntokai Aurėja Puodėnaitė, Vykinta Tabokaitė, Lukas Simsonas, Vygaudas Stuogis, Aurėja Činčiūtė ir Lugnė Prielaidaitė. Jie patikrino mūsų žinias. Teko porose kurti ketureilius apie savo klasę, atspėti dainas ir parodyti anglų kalbos žinias. Visus išjudino prizai – riestainių karoliai. Pasipuošėme jais. Tokie karoliai papuošė ir auklėtojos kaklą.

Supratom, kad aštuntokai puikiai mus pažįsta, nes kiekvienam taikliai parinko nominacijas: „Metų draugė“, „Metų šokėjas“, „Metų emigrantas“, „Metų modelis“ ir kitas.

Su šia švente mus pasveikino direktorės pavaduotoja Inesa Budzinskienė,  taip pat klasės auklėtoja Audronė Vegienė.  Jos palinkėjo gerai praleisti šimtą likusių dienų mokykloje ir kuo geriau pabaigti dešimtą klasę. Aštuntokai  padovanojo didžiulį šakotį. O kad matytume, kaip tirpsta dienos mokykloje, įteikė ir kalendorių – aitvarą, pasipuošusį šimtu margaspalvių drugelių.

Ačiū aštuntokams ir jų auklėtojoms už tokią gražią šventę!

     Gabrielė Sėdžiūtė 10kl.