Pradinukų plaukimo varžybos

Vasario 28 dieną Pasvalio Sporto mokyklos baseine vyko ketvirtų ir žemesnių klasių mergaičių ir berniukų ( 2006-aisiais gimusiųjų  ir jaunesnių) Pasvalio rajono mokyklų plaukimo varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunieji plaukikai. Komandos sudarė 5 mergaitės ir 5 berniukai. Varžybų programa tokia:

1. Estafetinis plaukimas 4 x 25 m. laisvu stiliumi su plaukimo lenta;

2. Plukimas 25 m. laisvu stiliumi; 3. Estafetinis plaukimas 4 x 25 m. laisvu stiliumi.

Šiose varžybose puikiai sekėsi abiems ( mergaičių ir berniukų) komandoms. Susumavus rezultatus mūsų mokyklos mergaičių komanda laimėjo 2 vietą. Berniukų komanda, surinkusi daugiausia taškų, laimėjo 1 vietą ir iškovojo teisę atstovauti Pasvalio rajonui finalinėse varžybose, kurios įvyks kovo 17 dieną Kauno Centro sporto mokyklos baseine.

Mergaičių komandai atstovavo Ineida Latvaitytė (4a kl.), Samanta Baronaitė (4a kl.), Kornelija Baršauskaitė (4b kl.), Giedrė Ubavičiūtė (4b kl.).

Berniukų komandai atstovavo Pijus Ranonis (4a kl.), Titas Štuopinis (4a kl.), Andrius Baliūnas (4b kl.), Aronas Mikėnas (4b kl.), Klaudijus Špokavičius (4b kl.).