Patriotinės dainos konkursas,
skirtas Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti
         Kovo 10-ąją 1-10 klasių mokiniai su mokytojais Patriotinės dainos konkursu paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.
         Į dailės mokytojos O.Šližienės išradingai papuoštą sceną pirmiausia išėjo renginio vedėjos: Aurėja Puodėnaitė ir  Rugilė Kiežaitė (8a). Jos pasveikino šventiškai tautine atributika pasipuošusius mokinius ir pakvietė renginį pradėti mokyklos direktorę Aleksandrą Tribulskienę. Direktorė pasveikino su Nepriklausomybės atkūrimo diena, palinkėjo kasdien būti tautos patriotais ir gražiai padainuoti konkurse.
         Visiems sugiedojus „Tautišką giesmę“, vedėjos pristatė Patriotinės dainos konkurso vertinimo komisiją, kurią sudarė direktorė A.Tribulskienė, pavaduotoja ugdymui I.Budzinskienė, istorijos mokytoja S.Lengvinienė, matematikos mokytoja G.Šulskienė, technologijų  mokytoja R.Simonavičiūtė, bibliotekos vedėja K.Smailienė, socialinė pedagogė L.Ubavičienė. 
           Pirmieji į sceną padainuoti subėgo 1a klasės mokinukai ir, mojuodami mažomis Trispalvėmis, sudainavo dainą „Brangiausios spalvos“. Prasmingą dainą „Čia gimtinė“ padainavo ir visa 1b klasė. 3b klasės kolektyvas savo daina „Nupiešiu Lietuvą“ kvietė kaskart pamatyti savo gimtinės grožį ir jį piešti. Vyriausieji iš pradinių klasių, t.y. 4b klasės mokiniai, savo daina „Ačiū, Tėvyne“ dėkojo ir už gamtos grožį, ir už kalbos skambumą, ir už namus. Pradinių klasių mokiniai nesivaržė Patriotinės dainos konkurse, tik pasveikino susirinkusiuosius.
           Po skambių ir prasmingų posmų apie Lietuvą, renginio vedėjos į sceną pakvietė 5a klasės kolektyvą dainuoti konkursinę dainą „Tėviškės žiema“. Penktokai dainavo mojuodami vėliavėlėmis, jiems akomponavo muzikos mokytoja D.Adamkavičienė.
           5b klasė pasirinko nelengvą E.Masytės dainą „Laisvė“, bet puikiai atliko ir pelnė originaliausiai atliktos dainos nominaciją.
           Labai visus sudomino ir nustebino 6a klasė su daina „Europos vidury“. Šeštokai mojavo įvairiausiomis Europos Sąjungos šalių vėliavėlėmis, o dainuodami priedainį parodydavo plakatą su trispalve Lietuva. Ši klasė komisijos buvo įvertinta už meniškiausią pasirodymą.
           6b klasė savo patriotine daina klausė „Kas yra Lietuva?“. Klasės dainingumą pastebėjo komisija ir skyrė nominaciją už muzikaliausią dainos atlikimą.
           Įpusėjus konkursui, 7a klasės kolektyvas, dainuodamas dainą „Aš tikrai myliu Lietuvą“, patvirtino, jog tikrai esame savo šalies patriotai. Septintokai pelnė skambiausios dainos nominaciją.
          7b klasės mokiniai pakilo į sceną su atminties žvakutėmis, gėlėmis ir kareiviškais drabužiais. Jie konkursui pasirinko šiuo metu ypač populiarią lyrinę dainą „Rudens naktis sustojo“ iš kino filmo „Emilija iš Laivės alėjos“. Smuiku griežė Marijus Jankauskas. Ši klasė puikiai pasirodė ir pelnė artistiškiausio pasirodymo nominaciją.
           „Atsidūsėjimas“. Šią dainą, pritardami gitaromis, įspūdingai atliko 8a klasės mokiniai ir pelnė nominaciją už puikią sceninę kultūrą.
           8b klasės mokiniai į sceną rinkosi mūvėdami geltonomis, raudonomis ir žaliomis pirštinėmis. Jie visi dainavo dainą „Gimtinės aidai“. Už puikų pasirodymą šiam kolektyvui komisija skyrė stilingiausio pasirodymo nominaciją.
           Konkursą užbaigė vyriausieji mokyklos mokiniai – dešimtokai – padainavę dainą „Tu Lietuva, tu mana“ ir pelnę nominaciją už tautiškiausią įvaizdį.
           Pertraukėlėse tarp konkursinių  pasirodymų šoko „Mix“o šokėjos (mokytoja J.Preidžiuvienė), dainavo 6b klasės mergaitės. Patriotinės dainos konkurso nominacijas parengė Mokinių taryba, vadovaujama pavaduotojos ugdymui V.Paslauskaitės, o pavaduotoja ugdymui I.Budzinskienė kiekvienai klasei įteikė padėkos raštus. Renginio akimirkas fiksavo Alma Jurkutė (7b).
           Po daugiau nei 2 valandas trukusio konkurso – koncerto visi išėjo geros nuotaikos, pakylėti ir dar kartą suvokę, kokia graži mūsų Lietuva, kokia skambi jos kalba, kokia brangi ši žemė mums, lietuviams patriotams.

„Pasvaliuko“informacija