Mamyčių diena

                     

Gegužės 9 dieną, 17 valandą, mes, 5a ir 5b klasių mokiniai su auklėtojomis Danguole Baliūniene ir Vida Virbickiene, surengėme mamytėms šventę.

Mūsų mamytės, šventiškai pasipuošusios ir geros nuotaikos, rinkosi į mažąją salytę, kurioje laukėme mes su pačių pieštais atvirukais ir užaugintais vazonėliuose bazilikais.

Šventės pradžioje gražių žodžių mūsų mamytėms tarė auklėtojos, o paskui mes dainavome ir mamytėms žinomą dainą „Tau, mano mamyte“. Tada mūsų klasės kiekvienas mokinys deklamavo po posmą gražių eilių mamai. Per muzikos pamokas su mokytoja D.Adamkavičiene buvome išmokę nelengvą, bet labai gražią dainą „Mamai“ ir ją padainavome. Tada gražias eiles deklamavo visi 5b klasės mokiniai.

Kai įteikėme mamytėms atvirukus ir bazilikus, išvedėme jas šokti. Šokome „Ciceliukę“ (išmokome naktišokiuose) ir „Graži mūsų šeimynėlė“. Buvo linksma ir smagu, nes šokome su brangiausiomis mamytėmis.

O kokia gi šventė be tortoǃ Auklėtojos  pakvietė visus jo paskanauti. Kiekvienas vaikas po gabalėlį skanėsto nunešė savo mamytei, o paskui vaišinosi patys. Po vaišių mamytės dar kalbėjosi su auklėtojomis, o mes bendravome tarpusavyje.

Mamyčių šventė buvo puiki. Patiko ir mamytėms, ir mums.

Eligijus Šileika (5a)