Naktis mokykloje

 

Lapkričio 18-ąją 17 valandą mes, 6b klasės mokinai, su mūsų Auklėtoja sugalvojome praleisti naktį mokykloje. Tai jau antri metai iš eilės, kai mes miegame mokykloje. Nusprendėme, kad miegodami mokykloje ne tik žaisime, bet ir galvosime protmūšiuose.

 Iš pradžių ėjome į salytę prisipūsti čiužinių, pasidėti daiktų. Vakarą pradėjome nuo sportinių žaidimų. Žaidėme kvadratą, krepšinį. Pažaidus salėje, keliavome į mūsų mokyklos salytę kurioje žaidėme mūsų bendraklasių Aretos  ir Ievos parengtus žaidimus. Pirma žaidėme žaidimą, kuriame reikėjo suvaidinti sceną, užrašytą ant lapelio (daiktą ar gyvūną). Buvo labai linksma ir įdomu.

Paskui nusprendėme pažaisti visoje mokykloje. Turėjome pasiskirstyti grupelėmis ir ieškoti 50 lapelių su  grupės vadovo lapelio atitikmeniu. Lapeliams surasti turėjome 13 minučių. Suradę visus lapelius ėjome užkąsti picų. Pasistiprinę vėl ėjome žaisti kvadrato. Žaidėme kvadratą tol, kol mūsų neatėjo pakviesti Auklėtoja ir pasakė, kad turime atsikvėpti.

 Nusprendėme pasukti galveles Domanto ir Vykinto sugalvotame „protmūšyje“. Atlikdami užduotis prisiminėme ir Advento tradicijas, apeigas. Visiems buvo įdomu sužinoti, nes ne visi žinojo Advento tradicijas ir papročius. Dalyvavome ir Auklėtojos surengtame anglų kalbos konkurse, kuriame reikėjo atspėti, kokia daina skambėjo, atsakyti į netikėtus klausimus. Pailsėjusios mergaitės pasiliko salytėje, kad pašoktų, padainuotų, o tuo tarpu berniukai ir likusios mergaitės ėjo žaisti į salę.

Galiausiai visi susirinkome salytėje pažiūrėti Domanto parinkto filmo, kuris buvo labai įdomus. Aišku, kai kurie berniukai vėl ėjo žaisti kvadrato. Visi klasės mokiniai jau 6 ryto ėjo miegoti. Atsikėlę 9 valandą išėjome į namus.

Naktis mokykloje buvo labai linksma ir įdomi, įsimintina.

            Rusnė Zigmantavičiūtė

6b klasės mokinė