Popietė “Pabūkim kartu be rūpesčių”

 

Lapkričio 29 dieną pagalbos mokiniui specialistų komanda surengė popietę “Pabūkim kartu be rūpesčių” SUP mokiniams ir jų tėveliams.

Spalvingus kvietimus į renginį kartu su vaikučiais kūrė mokyklos  socialinė pedagogė Lida Ubavičienė. Jai talkino mokytojų padėjėjos Vaida Lelienė ir Rasa Simonavičiūtė.

Susirinkusiuosius pasveikino specialioji pedagogė Vilma Gegieckienė ir pasidžiaugė, jog šiandien nespręsime jokių problemų, o tik pakalbėsime apie spalvas, atsipalaiduosime ir pasidžiaugsime.

Psichologė Dalė Steponavičienė parengė paskaitą apie spalvų reikšmę. Vaikai jaukioje lyg namų aplinkoje susidomėję stebėjo įvairių spalvų maišymo būdus, stebėjo, kaip išgauti kitas spalvas ar atspalvius. Spalvas namelyje apgyvendino mokytojo padėjėja ir technologijų mokytoja Rasa Simonavičiūtė.

Logopedė, specialioji pedagogė Alma Žeimienė  pakvietė mokinius, jų mamytes ir pagalbos mokiniui specialistes, klausantis malonių muzikos garsų, spalvinti mandalas.

“Nepajutom, kaip prabėgo laikas”, “ rodos tik dešimt minučių praėjo”, “nesinori iš čia išeiti”, “ačiū, kad parodėte dar vienas gyvenimiškas duris, pro kurias galima įeiti”,- taip kalbėjo vaikučių mamos baigiantis popietei. Vaikams irgi buvo smagu kartu su mamytėmis spalvinti mandalas. Visi džiaugiamės puikiai pavykusiu renginiu, nuskaidrinusiu skubos ir tamsos išvargintas sielas.

Vyr. logopedė, spec. pedagogė Alma Žeimienė