Išrinkta populiariausia knyga!

 

Balandžio 2 d. buvo minima tarptautinė vaikiškos knygos diena. Todėl ta proga mokyklos bibliotekininkė bei mokytojų padėjėjos, bibliotekoje organizavo vaikiškos knygutės rinkimus „Atgal į vaikystę“. Buvo pateiktas knygų, už kurias reikėjo balsuoti, sąrašas ir mokiniai su dideliu džiaugsmu atsakingai balsavo.

Populiariausia išrinkta knyga „Karlsonas, kuris gyveno ant stogo“. Nedaug atsiliko „Pepė ilgakojinė“, „Voro vestuvės“, „Meškiukas Rudnosiukas“, „Alisa stebuklų šalyje“, „Siaubų autobusas“.

Knygų teikiama nauda yra neišmatuojama, sąrašas galėtų būti pildomas ir pildomas. Skaitantis žmogus yra gyvas žmogus, kuris mąsto, lavinasi ir neturi laiko nuobodžiauti. Kol žmonės skaitys knygas – visuomenė eis teisingu keliu. Anglų filosofas Francis Bekonas pasakė labai vaizdingai ir tiksliai: „Knygos – minties laivai, plaukiojantys laiko bangomis ir rūpestingai gabenantys savo brangų krovinį iš kartos į kartą“. Priimkime šį krovinį su meile ir pagarba, ir saugokime jį ateities kartoms.

Labai džiaugiamės įvykusia akcija bei jos rezultatais, nes smagu, kad vaikai skaito ir domisi tuo stebuklingu pasauliu...

 

                                                                 Bibliotekininkė K. Smailienė

                                                                 Mokytojo padėjėjos R. Simonavičiūtė ir V. Lelienė