KONKURSO ,,MĖNESIO MOKINYS“ REZULTATAI

Nuo 2013 m. gruodžio mėnesio mokykloje vyksta konkursas ,,Mėnesio mokinys“, kurio tikslas - suteikti vaikams galimybę būti pastebėtiems ir įvertintiems, skatinti moksleivių kūrybiškumą, stiliaus savitumą, gebėjimą kritiškai vertinti, ugdyti sąmoningumą bei pilietiškumą.

Ir šiais 2015/2016 mokslo metais toks konkursas vyksta. Kiekvienai klasei buvo pateikti konkurso nuostatai su vertinimo kriterijais. Šį mėnesį moksleiviai  siūlė klasės sveikuolius - sveikiausiai gyvenančius moksleivius. Buvo pateiktos 9 kandidatūros iš 5 – 10 klasių.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės!

5A klasės mokinė Eglė Bagdžiūnaitė

Eglė valgo sveiką maistą, beveik visada valgo mokyklos valgykloje, klasės draugai nėra matę, kad ji pirktų ir valgytų traškučius. Kartais Eglė pavaišina visus klasės draugus šokoladu, bet saldumynais nepiktnaudžiauja. Aktyviai dalyvauja kūno kultūros pamokose, lanko pamokas plaukimo baseine. Šiais mokslo metais nesirgo, todėl nepraleido nei vienos pamokos. Rugsėjo mėnesį dalyvavo dviračių žygyje į Žadeikius. Šaltą sausio šeštadienį Eglė dalyvavo gamtosauginėje išvykoje į Pasvalio miesto parką. Po smagaus leidimosi nuo kalno Eglė visus vaišino „sveikuolių“ arbata. Eglė yra draugiška ir nuoširdi. Stengiasi visiems patarti ir padėti. Klasėje yra atsakinga už sveiką gyvenseną. Aktyviai dalyvauja įvairiuose žygiuose, judriojoje pertraukoje.

5B klasės mokinys Domantas Vareika

Domantas nori būti sveikas, ilgai gyventi, sveikai maitintis, nepykti, į viską žiūrėti protingai. Klasės draugai pritaria, kad Domantas yra sveikiausiai besimaitinantis mokinys. Domantas nemėgsta ir nevalgo nesveiko maisto, negeria saldžiųjų gazuotų gėrimų, per pertraukas nelaksto į Maximą, valgo daržoves, vaisius, virtas bulves su šaltibarščiais, suši. Domantas pats moka gaminti sušius ir pavaišina jais klasės draugus.

 6B klasės mokiniai Matas Gudliauskas,  Armandas Baronas, Adomas Bernotas

Matas, Armandas ir Adomas nėra praleidę  pamokų šiais mokslo metais. Jie atsilaikė ir nesusirgo gripu. Klasės draugai didžiuojasi, džiaugiasi jais ir seka jų pavyzdžiu. Kai kurie gailisi, kad praleido labai nedaug, tik vieną dieną, tačiau nominacija nepriklauso. Klasės auklėtoja mokinių nuomonei visiškai  pritaria. Šiai nominacijai išrinkti mokinius buvo lengviausia ir diskusijų buvo mažiausia.

 7A klasės mokinys Vygaudas Stuogis

Vygaudas sportuoja, sveikai maitinasi, nevartoja nesveikų produktų. Tėveliai turi ekologinį ūkį, todėl šeimoje visi nariai sveikai gyvena. Vygaudas draugiškas, aktyvus, stropus ir darbštus, kūrybingas, sportiškas. Klasės draugų nuomone, Vygaudas  yra  tolerantiškas, taktiškas, atsakingas, mandagus,  linksmas, aktyviai dalyvauja klasės veikloje, mokykloje rengiamuose renginiuose, sportinėse varžybose. Lanko rankinio treniruotes.

 7B klasės mokinys Kipras Jankevičius

Kipras drąsiai prisijungė prie klasės ruoniukų komandos ir vasario 13 dieną kartu su klasės draugais nėrė į Baltijos bangas. Prieš tai savo drąsą išbandė Pasvalio parko ežerėlyje lapkričio mėnesį. Kipro šeima stengiasi sveikai maitintis, sportuoja. Klasės draugai pasitiki Kipru. Klasėje jis labai ramus, bet pareigingas. Atlieka jam skirtas užduotis. Mielai prisijungia prie klasės kultūrinio gyvenimo. Kipras neatsisako dalyvauti klasės gyvenime: keliauja, sportuoja, dainuoja, vaidina. Pareigingas. Drąsus. Žinantis ko nori ir einantis savo tikslo link.

 8B klasės mokinys Arnas Bytautas

Arnas ne tik nuolat intensyviai sportuoja namuose, lanko treniruotes Sporto rūmuose, atstovauja mokyklai krepšinio, lengvosios atletikos, kitose rungtyse, bet ir sveikai maitinasi, pusryčiauja, grūdinasi. Į mokyklą ar namo dažnai eina pėsčias, per pertraukas išeina į kiemą ar stadioną pakvėpuoti grynu oru. Galbūt todėl Arnas retai praleidžia pamokas dėl ligos. Klasės draugai vieningai (atviru balsavimu) pasiūlė vienintelį Arną šiai nominacijai.

 10 klasės mokinys Edminas Baliūnas

Klasės draugai mano, kad Edminas jų klasėje yra didžiausias sveikuolis. Jis niekada nevalgo „čipsų“ ir kito nesveiko maisto, namuose sportuoja. Klasės auklėtoja: ,,Kiek pažįstu Edminą, galiu pasakyti, kad jis –  tikras gamtos vaikas. Labai myli mišką, mėgsta aktyvų poilsį gamtoje. Edminas teikia pirmenybę sveikam gyvenimo būdui, sveikam maistui, turi tvirtą nusistatymą prieš žalingus įpročius.“

Edminas