KONKURSO ,,MĖNESIO MOKINYS“ REZULTATAI

 Nuo 2013 m. gruodžio mėnesio mokykloje vyksta konkursas ,,Mėnesio mokinys“, kurio tikslas - suteikti vaikams galimybę būti pastebėtiems ir įvertintiems, skatinti moksleivių kūrybiškumą, stiliaus savitumą, gebėjimą kritiškai vertinti, ugdyti sąmoningumą, pilietiškumą bei humaniškumą.

Ir šiais 2015/2016 mokslo metais toks konkursas vyksta. Kiekvienai klasei buvo pateikti konkurso nuostatai su vertinimo kriterijais. Šį mėnesį klasės siūlė moksleivius, kurie iniciatyviausi mokyklos veikloje. Buvo pateiktos 5 kandidatūros iš 5 – 10 klasių.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės!

 

5A klasės mokinė Erlinga Kotryna  Eidintaitė

Nebijo sudrausminti blogai besielgiančių klasės draugų. Aktyviai dalyvavo Konstitucijos egzamine. Klasėje yra atsakinga už fotografavimą. Jau fotografavo ir pristatė skaidres mokyklos olimpinių žaidynių ir ekskursijos į Šiaulius.

 5B klasės mokinė Ieva Mitkutė

Ievutė visada noriai dalyvauja klasės veikloje, teikia pasiūlymus, geba dainuoti, vaidinti, labai gražiai skaito literatūrinius kūrinius.  Visi klasės draugai mėgsta Ievutę, su ja bendrauja, noriai išklauso jos pasiūlymų. Iniciatyvi, draugiška mergaitė, turinti savo nuomonę, apie klasės veiklą, renginius, vykstančius mokykloje, teikianti pasiūlymus. Klasės gyvenimas jai nėra svetimas.

 

6A klasės mokinė Kornelija Šulčiūtė

Šiais mokslo metais išrinkta klasės seniūne. Padedanti, patarianti, nuoširdi ir kartu griežta, mėgstanti vadovauti. Labai energinga, trykštanti gera nuotaika, visada turinti daug idėjų, nuolat besisiūlanti pravesti valandėlę jos pasirinkta tema.

 

6B klasės mokinė Gretė Kvedaraitė

Grėtė noriai dalyvauja klasės ir mokyklos organizuojamuose renginiuose. Labai kūrybinga asmenybė; kuria eilėraščius, dainas, pasakas. Rengia žaidimus, konkursus, siūlo jų temas. Klasiokai vienbalsiai buvo už Grėtės kandidatūrą. Mergaitė mėgiama klasiokų. Jie pasitiki ja, pritaria jos iniciatyvoms. Grėtė labai kukli, rami, tolerantiška. Tačiau visada turi savo nuomonę, pasiūlymų.

 

7A klasės mokinės Auksė Karnilaitė ir Roberta Rutkevilytė

Skelbia naujas idėjas ir stengiasi jas įgyvendinti. Draugiškos, aktyvios, bendraujančios, stropios, pagarbios, atkaklios ir kūrybingos, mandagios. Gerbia klasės draugus ir mokytojus, dalyvauja visuose renginiuose. Pareigingos ir atsakingos. Surado rėmėjus mokyklos jubiliejui.

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t34.0-12/12208185_538301976325670_658920474_n.jpg?oh=95ca1c376eec5ccd0dc20ac04e893486&oe=563D8482

 

8A klasės mokinės   Karolina Tarbonaitė ir Džestina Paciūnaitė

Stropios, pareigingos, visada pasiruošusios ištiesti pagalbos ranką.