KONKURSO ,,MĖNESIO MOKINYS“ REZULTATAI

 Nuo 2013 m. gruodžio mėnesio mokykloje vyksta konkursas ,,Mėnesio mokinys“, kurio tikslas - suteikti vaikams galimybę būti pastebėtiems ir įvertintiems, skatinti moksleivių kūrybiškumą, stiliaus savitumą, gebėjimą kritiškai vertinti, ugdyti sąmoningumą bei pilietiškumą.

Ir šiais 2015/2016 mokslo metais toks konkursas vyksta. Kiekvienai klasei buvo pateikti konkurso nuostatai su vertinimo kriterijais. Šį mėnesį moksleiviai  siūlė pažangiausius   savo klasės moksleivius, nes baigėsi I pusmetis. Buvo pateiktos 9 kandidatūros iš 5 – 10 klasių.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės!

5A klasės mokinė  Austė Kuizinaitė

I pusmetį baigė labai gerai. Pusmečio vidurkis 9,6. Austė yra draugiška, linksma, graži, sportiška. Gerai mokosi, visada padaro namų darbus, daug žino. Yra darbšti, atsakinga, drausminga, tvarkinga. Per pamokas yra susikaupusi ir atidi.  Aktyvi sportininkė: greitai bėga ir gerai  žaidžia kvadratą.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 5B klasės mokiniai   Eglė Čirvinskaitė ir Gintaras Ubavičius

Eglė baigė pirmą pusmetį tik labai gerais ir gerais pažymiais, jos vidurkis yra 9,6. Eglutė yra vadinama geriausia klasės mokine, kuri atlieka namų darbus, kruopščiai ruošiasi pamokoms. Stropi, pareiginga mergaitė, turi gebėjimų siekti aukštų mokymosi rezultatų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gintaras yra pažangiausias klasės mokinys, kuris pirmą pusmetį pabaigė 9,6 procento vidurkiu. Gintaras labai pareigingas, stropus, visada atlieka namų darbų užduotis, padeda klasės draugams. Gintarą mėgsta klasės draugai, jis yra draugiškas, ramus, jeigu kas ko nežino, galima klausti Gintaro, jis visada turi atsakymą. Labai gerai sekasi istorija, matematika. Gintaras yra puikus, gabus, žingeidus mokinys. Turi stiprią motyvaciją siekti aukštų mokymosi žinių įgūdžių.

 

 

 

 

6A klasės mokinė Fausta Langaitė

Geriausiai klasėje besimokanti mokinė, mažiausiai praleidusi pamokų per I-ąjį pusmetį. Fausta labai rami, tyli, bet kartu labai darbšti, draugiška mergaitė. Fausta labai stropi mokinė, siekia kuo aukštesnių mokymosi rezultatų, savarankiška. Visada atlieka pavestas užduotis. Po pamokų daug skaito. Patinka loginės užduotys, loginiai klausimai, todėl ieško panašių užduočių žurnaluose. Tai mokinė, kuria galima visiškai pasitikėti.

 

 

 

 

 

 

 6B klasės mokinys Matas Gudliauskas

Matas yra puikus mokinys. Pirmą pusmetį baigė 9,7 vidurkiu, turi tik 4 devintukus. Daugiau visi dešimtukai. Labai atsakingas, pareigingas, darbštus mokinys. Renginių metu puikus aktorius. Klasiokai visi šiai nominacijai buvo vieningi. Jie pasitiki Matu. Tai puikus matematikas. Padeda klasės draugams įveikti ne vieną užduotį. Mylimas ir gerbiamas visų. Jie vienu balsu sakė: Matas pats geriausias. Mokinių nuomonei aš pritariu. Jis į kiekvieną gautą užduotį žiūri atsakingai. Jeigu ko ėmėsi Matas, jis visada atliks dešimtukui. Pareigingai atlieka gamtosauginį darbą. Rūšiuoja ir kiekvieną savaitę sveria atliekas. Matas tikras šaunuolis.

 

 

 

 

7A klasės mokinė Dovilė Vaičekonytė

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/l/t1.0-9/10947312_791943817549981_4776709640469036631_n.jpg?oh=234497f434dd3dc21d92d01645fbcbcc&oe=574153A8Dovilė mokosi labai gerai. Pirmą pusmetį ji baigė su dviem devintukais – iš lietuvių kalbos ir kūno kultūros, kiti įvertinimai – dešimtukai. Ji labai atsakinga, darbšti ir nuosekli. Viską atlieka tik labai gerai. Dovilė bendrauja ir bendradarbiauja su visais klasės draugais, mokytojais; įvairių renginių organizatorė, padeda, jei klasės draugui reikia pagalbos, juos  gerbia. Dovilė ne tik puikiai mokosi, ji lanko treniruotes, groja gitara. Draugiška, aktyvi, labai stropi ir darbšti, pagarbi, ir kūrybinga, reikli sau ir kitiems. Dovilė yra  tolerantiška, supratinga, taktiška, atsakinga, mandagi;  linksma, aktyviai dalyvauja klasės veikloje, mokykloje rengiamuose renginiuose. Tai  puiki, labai pareiginga  mokinė,  klasės siela.

 

 

 

  7B klasės mokinys Arnas Jankauskas 

Arnas padarė pažangą lyginant su penktos ir šeštos klasės rezultatais. Pernai pirmą pusmetį baigė turėdamas vieną penketą. Šiemet Arnas neturi nė vieno šešeto. Vidurkis 8,08. Arnas aktyvus klasės veikloje. Stengiasi gerai mokintis. Tą pastebi ir klasės draugai. Sportuoja. Domisi sveika gyvensena. Klasės draugai Arną vertina. Juo pasitiki. Išklauso jo nuomonę. Jei reikia vaidinti – Arnas pirmas. Reikia dainuoti – jis vėl pirmas. Važiuojame į keliones – Arnas vėl pirmas. Arnas stengiasi gerai mokytis, drausmingas, pareigingas. Be priežasties nepraleidinėja pamokų. Jei iškyla klausimų – perskambina. Reikalui esant sudrausmina klasės draugą. Savo pavyzdžiu skatina iniciatyvos imtis ir klasės mergaites.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8B klasės mokinė Karina Moderytė

Pažangiausia (9,25 vidurkis) 2016 metų I-o pusmečio klasės mokinė. Karina labai stropi: visada atlieka namų užduotis be priekaištų, siekia kuo aukštesnio įvertinimo, daug skaito. Jei nesupranta kokio dalyko, lankosi konsultacijose. Klasės draugai Kariną labai vertina, nes ji yra ir  klasės renginių variklis: organizuoja, dalyvauja visuose renginiuose, vyksta į ekskursijas, išvykas. Karina ne tik puikiai mokosi, bet ir yra be priekaištų drausminga, laikosi mokinio taisyklių, nepraleidžia pamokų be  priežasčių, yra maloni ir draugiška. Aktyviai dalyvauja ir popamokinėje veikloje: aštuntus metus lanko Kultūros centro pramoginių šokių kolektyvą.

10 klasės mokinė Gabija Petrauskaitė

Klasėje mokosi geriausiai, I pusmečio vidurkis – 7,8. Iš visų klasės mokinių Gabija mokosi geriausiai, visada atlieka namų darbus, per pamokas dirba susikaupusi, niekada netrukdo kitiems. Iš visų klasės mokinių Gabija mokosi geriausiai, visada atlieka namų darbus, per pamokas dirba susikaupusi, niekada netrukdo kitiems. Klasės auklėtoja pritaria auklėtinių nuomonei. Gabija mokosi pakankamai gerai, yra stropi. Klasėje per pamokas stengiasi atlikti visas užduotis. Labai tvarkingi užrašai.