KONKURSO ,,MĖNESIO MOKINYS“ REZULTATAI

 

Nuo 2013 m. gruodžio mėnesio mokykloje vyksta konkursas ,,Mėnesio mokinys“, kurio tikslas - suteikti vaikams galimybę būti pastebėtiems ir įvertintiems, skatinti moksleivių kūrybiškumą, stiliaus savitumą, gebėjimą kritiškai vertinti, ugdyti sąmoningumą, pilietiškumą bei humaniškumą.

Ir šiais 2015/2016 mokslo metais toks konkursas vyksta. Kiekvienai klasei buvo pateikti konkurso nuostatai su vertinimo kriterijais. Šį mėnesį klasės siūlė draugiškiausius klasės moksleivius. Buvo pateiktos 3 kandidatūros iš 5 – 10 klasių.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės!

5A klasės mokinė Otilija Gailiūnaitė

Draugiška, mėgsta bendrauti, suteikia pagalbą, apgina silpnesnį. Linksma, gera draugė, draugauja su visais, užjaučia, padeda bėdoje, nuoširdi. Yra klasės seniūnė. Yra atsakinga, laiku atlieka pavestas užduotis. Draugiška, nuoširdi, bendrauja su visais klasės mokiniais. Gera sportininkė, žaidžia rankinį, kvadratą.

 

5B klasės mokinė Vytautė Kuodytė

Vytautė yra miela, draugiška mergaitė, gebanti padėti kitiems klasės draugams, nesimaivo, išklauso klasės draugų. Visi klasės draugai Vytautę išrinko draugiškiausia, dėl jos gebėjimo užjausti, mandagumo, kalbos kultūros. Vytautė rami, mandagi, turinti humorą jausmą, gailestį, moka gražiai bendrauti, būti draugiška nedraugiškose situacijose, mokanti patylėti.

 

7A klasės mokinys Lukas Simsonas

https://yt3.ggpht.com/-z3_p2x24hiY/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAAA/lFpagt95lwY/s88-c-k-no-mo/photo.jpgLukas bendrauja ir bendradarbiauja su didžiąja klasės dalimi, mokytojais; padeda, jei klasės draugui reikia pagalbos, juos  gerbia. Draugiškas, aktyvus, bendraujantis, pakankamai stropus, pagarbus, ir kūrybingas. Lukas yra  tolerantiškas, supratingas, taktiškas, atsakingas, mandagus;  linksmas (turintis humoro jausmą); dalyvauti klasės veikloje, mokykloje rengiamuose renginiuose.

 

  

8A klasės mokiniai Povilas Ščepanovič ir Nerilė Švedavičiūtė

Povilas - ramus, santūrus, blogo kitam nelinkintis.

Nerilė - aktyvi, linksma, visad besišypsanti.

Kaip matot, abu labai skirtingi, bet ir panašūs. Abu mokiniai, klasės nuomone, yra draugiški,  besilaikantys taisyklių,  netrūksta jiems ir pareigingumo, ir stropumo, ir užuojautos. Su kiekvienu randa bendrą kalbą, nesipyksta.

Po ilgų įkalbinėjimų  Povilas savo nuotraukos nepateikė pasakęs, kad yra nefotogeniškas.

O Nerilė štai - su šypsena veide.

 

10 klasės mokinys Tomas Aidukas

    Klasės draugai Tomą apibūdino kaip patį draugiškiausią, geranoriškiausią, linksmiausią klasioką. Jie teigė, kad Tomas visada pasiruošęs padėti, pasidalinti, paskolinti, patarti, yra jautrus ir labai šiltas žmogus. Niekada nesipyksta su draugais, neatsisako padėti.