KONKURSO ,,MĖNESIO MOKINYS“ REZULTATAI

 Nuo 2013 m. gruodžio mėnesio mokykloje vyksta konkursas ,,Mėnesio mokinys“, kurio tikslas - suteikti vaikams galimybę būti pastebėtiems ir įvertintiems, skatinti moksleivių kūrybiškumą, stiliaus savitumą, gebėjimą kritiškai vertinti, ugdyti sąmoningumą, pilietiškumą bei humaniškumą.

Ir šiais 2015/2016 mokslo metais toks konkursas vyksta. Kiekvienai klasei buvo pateikti konkurso nuostatai su vertinimo kriterijais. Šį mėnesį klasės siūlė artistiškiausius  klasės moksleivius. Buvo pateiktos 5 kandidatūros iš 5 – 10 klasių.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės!

 

5A klasės mokinys  Artūras Jankauskas

Dalyvavo mokyklos karnavale ir atliko pagrindinį vaidmenį – vaidino senį su pypke. Draugiškas, judrus, gerai mokosi, aktyvus, atlieka pavestą darbą. Klasėje atsakingas už gamtosauginę veiklą.

 

6A klasės mokinys Paulius Vainauskas

Paulius yra vienas iš aktyviausių klasės mokinių, rodantis iniciatyvą klasės veikloje, niekada neatsisako dalyvauti vaidinimuose, jam patinka scena, joje rodomas dėmesys. Mokinys turi humoro jausmą, visada linksmas, trykštantis energija.

Paulius Vainauskas

 

6B klasės mokinys Gvidas Anilionis

Gvidas lanko Pasvalio kultūros namuose jaunimo dramos teatrą. Visada noriai padeda ir dalyvauja klasės ir mokyklos organizuojamuose renginiuose. Jam puikiai sekasi. Klasiokai šiai nominacijai siūlė du mokinius. Tačiau daugiausią balsų surinko Gvidas. Gvidas nebijo pasakyti savo nuomonę, pasiūlyti naujų iniciatyvų, dalyvauja visuose renginiuose. Klasės auklėtoja  visiškai pritaria 6b klasės mokinių pasirinkimui. Gvidas labai artistiškas, linksmas, iniciatyvus.

 

7A klasės mokinė Aurėja Puodėnaitė

Aurėja bendrauja ir bendradarbiauja su didžiąja klasės dalimi, mokytojais; įvairių renginių organizatorė, padeda, jei klasės draugui reikia pagalbos, juos  gerbia, šoka, deklamuoja ir piešia. Draugiška, aktyvi, bendraujanti, labai stropi, pagarbi, ir kūrybinga, reikli sau ir kitiems. Aurėja yra  tolerantiška, supratinga, taktiška, atsakinga, mandagi;  linksma, aktyviai dalyvauja klasės veikloje, mokykloje rengiamuose renginiuose.

 

 10 klasės mokinys Augustas Samušis

Šiemet Augustas buvo kalėdinio vaidinimo „žvaigždė“. Visiems patiko Augusto vaidinamo personažo įvaizdis – jis buvo ne tik tikroviškas, bet ir komiškas. Klasės auklėta pritaria auklėtinių nuomonei. Augustas pats pasisiūlė atlikti komišką mergaitės vaidmenį, susikūrė įvaizdį. Smagu, kai vaikai nugali scenos baimę, vaidina drąsiai ir nesivaržo „nepatogių“ vaidmenų.

Augustas